Bedýnky

Bedýnkový systém je vhodný pro pravidelné odběratelé, kteří dokáží ocenit chuť opravdové zeleniny pěstované bez umělých hnojiv.

Co v bedýnkách najdete ?

Systém je založen na principu pravidelné dodávky čerstvé, právě sklizené sezonní zeleniny za naších zahrad a polí. Bedýnky jsou vždy pestré a jsou co nejčastěji různě obměňovány. Váha bedýnek se liší v sezoně podle plodin které obsahuje.  Ve své bedýnce naleznete minimálně sedm druhů zeleniny. Cena naší bedýnky je i s dovozem 280 Kč.

Obsah bedýnek:

  • kořenová zelenina: mrkev, petržel, pastiňák, cibule, pórek, brambory, celer, česnek …
  • brukvovitá zelenina: kedlubny, ředkvičky, kadeřávek, ředkev, zelí, tuřín, kapusta …
  • plodová zelenina: rajčata, okurky, papriky, feferonky, hrášek, cukety, dýně, patizón….
  • listová zelenina: hlávkový salát, rukola, mizuna, špenát, mangold, fenykl ….
  • bylinky: bazalka, majoránka, pažitka, petrželka, máta, meduňka, libeček, šalvěj…
  • ovoce: jablka, třešně, rybíz, hrušky….

Rozvoz bedýnek

Naším cílem je rozvážet bedýnky s čerstvou zeleninou až k Vám domů. V den rozvozu budete včas informování, SMS zprávou nebo emailem, v jakou dobu Vám bedýnku zeleniny dovezeme.  Zde najdete celý seznam míst, kam bedýnky vozíme. Pokud nenajdete Vaší obec v seznamu, můžete nás kontaktovat.

Seznam míst rozvozu: Olomouc, Velký Týnec, Čechovice, Vsisko, Velká Bystřice, Grygov, Doloplazy, Přáslavice a Hlubočky

Objednávka bedýnky

K zařazení do bedýnkového systému je třeba vyplnit údaje požadované pro rozvoz. Vámi poskytnuté údaje nám budou sloužit výhradně ke komunikaci s Vámi a dodávkám bedýnek až do vašich domácností. Vyplněním objednávky se stanete uživateli naší služby a můžete počítat s dovozem první bedýnky… číst dál